Czapki na zimę i sukienka z szyfonu zestawione razem

czapki na zimę

Zwiewne sukienki a czapki na zimę

Kontrasty w ubiorze to jeden ze sposobów, by atrakcyjnie wyglądać. Dlatego tak chętnie zestawia się rzeczy będące w różnym stylu. W tym przypadku jednak różnica jest ogromna, bo nie chodzi tylko o styl. Czapki na zimę, to ubiór element garderoby na chłodne dni. Zwiewna sukienka jako ubiór na zewnątrz to wybór idealny, ale na ciepłe miesiące.

Zestawić można wszystko, ale musi to mieć jeszcze sens. Zwiewna suknia nie kojarzy się z wyjściowym ubiorem zimowym, ale tunikę można włożyć jakąkolwiek, nawet cienką. I to jest sposób, by móc wkładać ciepłe czapki z alpaki do swojego ulubionego cienkiego ubioru. Wybiera się krótsze sukienki (max. do kolan) i nosi jak tuniki, czyli wraz ze spodniami. To modne zestawienie. Jeśli chce się włożyć takie kobiece ubranie do rajstop, to trzeba pamiętać o pogodzie. Jeśli już, to sukienka szyfonowa połączona z legginsami albo bardzo grubymi rajstopami i długimi butami zimowymi. To interesujące połączenie. Można o nim pomyśleć na takie dni, kiedy chce się wyglądać inaczej.

Jesienno-zimowe stylizacje

Sukienka z cienkiej tkaniny to wystarczająco wyrazisty akcent. Dlatego najlepiej jak jej kolor jest jednym z typowych na jesień i zimę. Barwa modna to także dobra opcja. Sukienkę wkłada się na ciepłą bluzkę. Neutralne kolorystycznie damskie czapki na zimę będą najbardziej odpowiednie. Powinny mieć spokojny, prosty krój, bo takie wyglądają elegancko. Jeśli wybierze się kolorową, to jej barwa musi pasować do czegoś w ubiorze. Kurtka powinna mieć taką długość, by było widać sukienkę. Jeśli w stylizacji są spodnie, to idealne są jednolite kolorystycznie. Nie tylko alpaka czapka się przyda, ale wraz z nią i coś pod szyję. Dopełnieniem ubioru są ciepłe buty.
Stylizacja może wyglądać np. w taki sposób: kurtka i czapka, sukienka do połowy ud, spodnie jeansowe i krótkie buty. Inny sposób to wzorzyste sukienki szyfonowe midi do czarnych legginsów i długich kozaków. Czapka powinna być jednolita kolorystycznie, bo to sukienka będzie najważniejszym elementem stylizacji.